آموزش بادکنک آرایی نامنظم

آموزش بادکنک آرایی نامنظم و شلخته در این ویدیو به شما نحوه ساخت و ایجاد بادکنک آرایی نامنظم آموزش داده می شود ، همانطوری که از اسم این نوع اجرا مشخص است ، این مدل از بادکنک آرایی باید نامنظم باشد ولی نامنظمی آن به معنای زشت و نبود ریتم نیست ، نامنظمی این نوع از اجرای بادکنک آرایی باید در قالب یک چیدمان هدفمند باشد، و مسیر مشخصی را دنبال کند پس هر نوع بی منظمی را در بادکنک آرایی به اسم اجرای نامنظم یا شلخته تمام نکنید.

اگر تمایل دارید که برای جشن تولد یا مناسبت های دیگر از دکور بادکنکی نامنظماستفاده کنید یکی از بهترین گزینه های شما، طرح بادکنک آرایی نامنظم است.

در روش بادکنک آرایی نامنظم نمی شود تعداد دقیقیی از میزان مصرف بادکنک را از ابتدا مشخص کرد، معمولا در بادکنک آرایی نامنظم مصرف بیشتری از بادکنک صورت میگیرد ولی در بادکنک آرایی منظم می شود تعداد بادنک های مصرفی را بر اساس پروژه محاسبه کرد.
بالون آرا وب سایت تخصصی بادکنک آرایی ، در این ویدیو روش بادکنک آرایی نامنظم را به شما می آموزد که این روش ببا روش بادکنک آرایی آرک نامنظم تفاوت چندانی ندارد.
آرک های بادکنک نامنظم را می شود بعنوان دکوری زیبا که معمولا برای برای کنار و یا پشت سر و یا پشت میز مورد استفاده قرار داد. که برای ساخت آن می بایست بادکنک ها را به صورت نامنظم باد کنید. سپس توسط نخ آنها را به هم وصل کنید. برای آویزان کردن بدنه اصلی آرک میتوانید نخ را به دیوار متصل کنید و یا از بست های مخصوص استفاده کنید.