اجرای تم تولد در تهران به همراه نمونه کار (عکس)

تم بادکنک آرایی سگهای نگهبان

اجرای تم تولد در تهران 🎈متناسب با سلیقه شما و درخواست شما، تم تولد دخترانه 🙅 و تم تولد پسرانه  💁‍♂️با رنگبندی های متنوع انجام می شود . در صورتی که جهت تولد و اجرای بادکنک آرایی نیاز به اجرای تم خاص و یا ویژه ای دارید ، ما می توانیم افتخار اجرای آن را داشته باشیم.

 • تم بادکنک آرایی بتمن

نمونه زیر یک نمونه از بادکنک آرایی اجرای تم تولد در تهران با تم بتمن می باشد که در آن با رنگبندی همسو به کاراکتر و شخصیت داستان و همچنین ترکیبی از بادکنک هلیوم نیز بکار گرفته شده است.

تم بادکنک آرایی بتمن

 • تم بادکنک آرایی آرتور

همچنین نمونه تصویر زیر هم یک نمونه از بادکنک آرایی با تم آرتور میباشد که رنگبندی این تم تولد برگرفته از رنگ های سبز مشکی و سفید می باشد ، توپ فوتبال بعنون یکی از نمادهای رنگبندی این تم و دو رنگ اصبی سفید و سبز را به این تم وارد کرده است

تم بادکنک آرایی آرتور

 

 • تم بادکنک آرایی بانی خرس

نمونه دیگر و نمونه جذابی که در زیر می بینید اجرای تم تولد بانی خرس می باشد، در این نمونه از بادنک آرایی از رنگ های زرد و نارنجی بعنوان دو رنگ اصلی از این شخصیت کارتونی بهره گرفته شده است.

تم بادکنک آرایی بانی خرس

 

 • تم بادکنک آرایی بچه رییس

تم بچه رییس بعنوان یکی از تم های مورد علاقه کودکان طرفداران زیادی دارد ، خانواده رنگ های آبی و سفید و حتی مشکی هم می تواند مکمل اجرای این تم تولد باشد.

تم بادکنک آرایی بچه رییس

 • تم بادکنک آرایی بن تن

تم بادکنک آرای بن تن هم برای آقا پسرها مخصوصا آن پسرهایی که اهل هیجان هستند خیلی دوست داشتنی است. در اجرای این تم رن های سبز و مشکی و سفید از رنگ های مهم این مدل از تم به حساب می آید.

تم بادکنک آرایی بچه رییس

 • تم بادکنک آرایی پری دریایی

اجرای تم تولد پری دریایی ، این تم یکی از تم های مورد پسند دختر خانم هاست ، اکثر دخترها از این تم بسیار خوششان می آید و این رنگ بندی را برای اجرای تم تولد خود بسیار دوست داشتنی قلمداد می کنند. رنگ های سبز، صورتی ، سفید ، سرخابی ، بنفش از جمله رنگبندی های مهم این تم به حساب می آیند.

تم بادکنک آرایی پری دریایی

 • تم بادکنک آرایی تک شاخ

تک شاخ یا یونیکرن یکی دیگر از تم ها و رنگبندی های موردعلاقه دختر خانم های کوچک است ، در اجرای این تم رنگ های اصلی ولی با تونالیته خاص باید استفاده شود، مثلا سبز و زرد و صورتی آن از روشنی خاصی برخوردار هستن.

تم بادکنک آرایی تک شاخ یونیکورن

 • تم تینکربل

تینکربل از جمله تم های پرطرفدار در بادکنک آرایی است این تم از رنگ هایسبز و زرد بعنوان رنگ اصلی و از رنگ بنفش بعنوان یک رنگ فرعی بهره می برد.

تم بادکنک آرایی تینکربل

تم جنگل

این تم هم از جمله تم خایی هست که با رنگ های متنوعی می تواند اجرا شود، ترکیب اصلی رنگ سبز ، قوه ای طلایی و دیگر رنگ هایی که با طبیعت جنگل هماهنگ باشد می تواند در اجرای این تم بادکنک آرایی به شما کمک کنید.

تم بادکنک آرایی جنگل

 • تم بادکنک آرایی سفید برفی

در اجرای این تم از رنگ های متنوع تری می شود استفاده کرد. قرمز ، آبی طایی و زرد از رنگ های مهم این تم به حساب می آید.

تم بادکنک آرایی سفید برفی

 • تم پاوپاترول یا سگهای نگهبان
 • هر پسربچه بازیگوشی این شخصیت کارتونی را می شناسد و دوست دارد از کاراکترهای آن برای تزیین جشن تولد خود استفاده کند، اجرایبادکنک آرایی با تم تولدی سگهای نگهبان  با رنگهای آبی زرد سبز، قرمز می تواند جذابیت خوبی داشته باشد.

تم بادکنک آرایی سگهای نگهبان

 

📱 تلفن تماس : ۰۹۳۵۲۱۸۰۰۳۱ 📱