بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

بادکنک آرایی در خیابان پیروزی و میدان شهدا، نیروی هوایی ،چهارصددستگاه، چهارراه کوکاکولا، شکوفه، صد دستگاه، محصل ، نبرد، پرستار، کریمشاهیان و کلاهدوز و دیگر محلات منتهی به خیابان پیروزی .

بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

اجرای بادکنک آرایی در چه سبک و مدل هایی انجام میشود؟

اجرای انواع آرک بادکنک آرایی و طاق بادکنک آرایی برای افتتاحیه ها و  یا جشن ها و مناسبات شما و همچنین مراسم های مختلف شما در محله های مختلف خیابان پیروزی و میدان شهدا انجام می شود ، بادکنک آرایی برای جشن های ملی ، مذهبی ، فرهنگی و همچنین خدمات بادکنک آرایی برای مدارس و مهدکودک ها نیز انجام می شود.بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

آیا فقط مطابق همین نمونه ها بادکنک آرایی انجام می شود ؟

خدمات بادکنک آرایی و همچنین اجرای بادکنک آرایی متناسب با سلیقه شما صورت می پذیرد ، شما میتوانید متناسب با سلیقه خود مدلی را در خواست و یا انتخاب کنید، رنگ بندی بادکنک ها با توجه به سلیقه و نوع مراسم شما متفاوت و متناسب با سلیقه شما است، مثلا برای مراسم های کودکانه نوع بادکنک ارایی با مراسم های دیگر متفاوت می باشد.بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

چکونه می توانیم از خدمات بادکنک آریی شما استفاده نمایید؟

در صورتی که شما هم ساکن خیابان پیروزی بوده و در نظر دارید برای افتتاحیه خود بادکنک آرایی نمایید می توانید از خدمات ما برای این موضوع بهرمند گردید. کافی است با توجه به سلیقه خود مدلی را بررسی و انتخاب و سفارش دهید. شماره تماس ما ۰۹۳۵۲۱۸۰۰۳۱ می باشد.

تصویر زیر که حاصل هنز یکی از همکاران بادکنک آرایی می باشد بصورت نامنظم و به شکل زیبا و همچنین جذاب برای کودکان به مشتری گرامی تحویل شده است. این نمونه برگرفته از تم بادکنک آرایی یونی کرن و تک شاخ اجرا شده است.بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

مزایای بادکنک آرایی نسبت به دکورهای دیگر در چیست ؟

استفاده از بادکنک آرایی برای تزیین و دکور مراسم های مختلف به گونه ای اجرا می شود که نیاز به هیچ گونه خرابی یا سوراخ کاری روی دیوار نمی باشد و نظافت محیط دکوراسیون منزل یا محل کسب شما حفظ شده ضمن آنکه سازه بادکنک آرایی شما  بعد از پایان مراسم خیلی سریع جمع میشود ، بدون نیاز به کوچکترین نظافت.

بعنوان مثال طاق بادکنک آرایی منظم در تصویر زیر به روش مارپیچ بوده و از ترکیب دو رنگ بادکنک سفید – آبی تشکیل شده است ، برای ساخت این طاق و دیگر تزئینات آن به هیچ عنوان شما نیاز به نظافت منزل ندارید و اصلا نگران کثیف شدن محیط منزل آن هم قبل از مهمانی نباشید.

بادکنک آرایی در خیابان پیروزی

هزینه بادکنک آرایی چند تومان است ؟

ما هزینه بادکنک آرایی را متناسب با بودجه شما اجرا میکنیم . باتوجه به سبک و مدل درخواستی شما از بین مدلهای بادکنک آرایی و همچنین پس از انتخاب رنگبندی و انتخاب جنس مورد استفاده و همچنین محاسبه متراژ کار ، هزینه سفارش شما محاسبه خواهد شد. البته تخفیف سفارش شما را هم تقدیم خواهیم کرد.

تلفن تماس جهت اجرای خدمات بادکنک آرایی ۰۹۳۵۲۱۸۰۰۳۱