بادکنک آرایی سقف

بادکنک آرایی سقف و یا به قول بعضی دیگر بادکنک آرایی سقفی ، موضوع مقاله وآموزشی است که در این پست قصد داریم درباره آن برای شما علاقمندان به بادکنک آرایی توضیح دهیم، شاید تعجب کنید برخلاف افرادی که دوست دارند در جشن ها و مراسم ها فضای اطراف خود را پر از بادکنک کنند، افراد دیگری هم وجود دارند که دوست دارند بادکنک آرایی از سقف انجام دهند و در عوض محیط اطرافشان خلوت باشد تا بتوانند تزئینات دیگری را به دیوار و محیط اضافه کنند.

بادکنک آرایی سقف

در اینجا میخواهیم به این نکته اشاره کنیم که اصلا هدف از بادکنک آرایی سقفی چیست؟ با بررسی سلیقه مشتریان بنظر می رسد همیشه هدف از بادکنک آرایی سقف ذوق و سلیقه نیست، مثلا اینطور نیست که اگر کسی دوست داشت بادکنک آرایی سقف انجام دهد علتش ذوق و سلیقه و خلاقیت زیاد او باشد، چراکه ما گاهی به مسائلی برمیخوریم که ما را مجبور به بادکنک آرایی سقفی می کند. در اینجا به بررسی این علت ها می پردازیم.

استفاده از بادکنک آرایی برای تزئیین محیط

یکی از دلایلی که افراد علاقمند به بادکنک آرایی از این مدل استفاده می کنند این است که به تزیین هرچه بیشتر مراسم یا جشن آنها کمک می کند. تصور کنید که مهمانان شما بعد از شگفت زده شدن از بادکنک آرایی محیط پیرامونی مراسم شما ، در یک لحظه با دیدن سقف محیط برگزاری مراسم مجددا شگفت زده شوند، چقدر زیبا و جذاب می شود !! پس در واقع علت این مسئله را می توان بخاطر تزئین هرچه بیشتر مراسم نامید.

تزیین بادکنک آرایی سقف

بادکنک آرایی سقف برای پوشش معایب سقف

گاهی بادکنک آرایی سقفی برای محو کردن معایب سقف است ، یعنی از بادکنک آرایی استفاده میکنیم تا عیب های محیط سقف را پوشش دهیم و آنها را از چشم میهمانان بپوشانیم، در بسیاری از موارد دیده شده است که بعلت رطوبت و نم حاصل از خرابی تاسیسات همسایه طبقه بالایی لکه های زرد رنگی روی سقف خانه دیده می شود و این رطوب باعث خرابی گچ سقف اتاق شده است. پس طبیعی است که هیچ چیز بهتر، سریعتر و ارزانتر از بادکنک نمی تواند این مشکل را برای چند ساعت از دید همگان پنهان کند، اگر شما هم باچنین مشکلی روبرو هستید و قصد دارید برای اعضای خانواده جشن تولد بگیرید. همین الآن دست بکار شوید و از بادکنک کمک بگیرید.

عکس بادکنک آرایی سقف

بادکنک آرایی سقفی برای تزئین مجتمع های تجاری و فروشگاهی برای تبلیغات

هدف از بادکنک آرایی چیزی جز ایجاد محیطی دلنشین برای مخاطبین نیست ، این مسئله در حیط منزل و تولد به یک شکل خودش را نشان می دهید و در محیطهای دیگر به شکلی دیگر، محیط های تجاری یکی از مشتری های پروپا قرص بادکنک آرایی هستن چرا مخاطبین اصلی آنها مشتریان هستن در نتیجه هرچه روحیه مشتریان بهتر و شادتر باشد می تواند روی خرید آنها تاثیر گذار باشد.به همین جهت بادکنک آرایی سقف در محیط های تجاری رنگ و بوی خاص خودش را دارد.

بادکنک آرایی برای مرکز خرید

آنچه از روش تزیین بادکنک آرایی سقف باید بدانیم

درمورد بادکنک آرایی سقف این نکته را بدانید که اجرای بادکنک آرایی سقفی هم می تواند منظم باشد و هم نامنظم ، انتخاب این نکته به محیط و سلیقه شما بستگی دارد. زیرا گاهی اجرای بادکنک آرایی نامنظم به زیبایی محیط شما کمک می کند و گاهی بادکنک آرایی نامنظم، این نکته کاملا شخصی است و شما با سلیقه خودتان باید دست به انتخاب روش اجرای این نوع از بادکنک آرایی بزنید.

بادکنک آرایی سقفی

بزرگ بودن سازه بادکنکی علت نصب آن روی سقف می باشد

ساخت سازه های بزرگ و در عین حال زیبای بادکنکی ، متناسب با نوع مراسم های مختلف ، ممکن است این اجازه را به شما ندهد که آن سازه بادکنکی را روی زمین یا دیوار نصب کنید، در نتیجه بسیاری از افرادی که در ساخت بادکنک های سقفی مهارت دارند، سازه خود را به سقف متصل می کنند.

 

استفاده از سقف برای نصب ریسه های معلق

در روشی از بادکنک آرایی، بعد از ساخت ستون یا ریسه باید آن را از سقف آویزان کنیم تا بشود از آن برای شکل دهی به بادکنک آرایی استفاده کرد. در این شیوه چاره ای نداریم جز آنکه بخواهیم از سقف کمک بگیریم. پس این نکته را بدانیم که سقف ها به خودی خود می تواند محل و نقطه نصب بادکنک آرایی شما نیز باشد.

بادکنک آرایی به سقف

گاهی بادکنک آرایی سقفی مکمل طراحی است

شاید تم و سبکی که قصد اجرای بادکنک آرایی آن را دارید آنقدر گسترده و متنوع باشد که فضای داخل اتاق و فضای دیوار برای اجرای آن کافی نباشد. در این شرایط محیط سقف محل بسیار خوبی برای تکمیل کار شماست. بعنوان مثال اگر تم آسمان را در جایی کار کنید سقف ها محل آویزان کردن ابرهای این تم ها هستند

بادکنک آرایی به سقف

بادکنک آرایی سقف چگونه اجرا می شود؟

۱-ساده ترین روش و روش اول این است که بصورت تکی تکی و با کمک چسب آنها را به سقف بچسبانید و سپس با کمک روبان تزئین نمایید.

۲- روش دوم این است که همه بادکنک های موجود را روی زمین به یک سازه بادکنکی تبدیل کنید و سپس آن سازه را به سقف آویزان کنید .

اینکه از کدام روش استفاده میکنید کاملا سلیقه ای و متناسب با میل شخصی شماست.

امیدواریم از این مطلب استفاده کامل را برده باشید :

منبع : بالون آرا