بادکنک کوالاتکس Qualatex

بادکنک کوالاتکس Qualatex ، در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از برندهای معروف بادکنک بپردازیم ، از جمله مطالب جذابی که ممکن است هر شخصی که در زمینه بادکنک آرایی فعالیت می کند تمایل به مطالعه آن داشته باشد این باشد که هر شرکت بادکنک سازی چه فعالیت هایی دارد. هر بادکنک آرایی دوست دارد در مورد شرکت های تولید کننده بادکنک اطلاعات دقیق و خوبی را داشته باشد،  ما در سایت بالون آرا بعنوان یک سایت تخصصی در بادکنک آرایی،  قصد داریم برای اولین بار به این موضوع بپردازیم و برخی از برندهای مشهور و معروف را که جنس آن در ایران نیز به آسانی پیدا می شود را برای شما توضیح دهیم.

معرفی بادکنک برند کوالاتکس -Qualatex

شرکت بادکنک سازی کوالاتکس در زمینه تولید بادکنک های هلیومی و دکوراتیو فعالیت می کند و در نقاط مختلف جغرافیایی و کشورهای زیر دارای دفتر فروش می باشد که شماره تلفن آنها نیز درج شده است. در لیست دفاتر کوالاتکس، مکزیک بعنوان یکی از مراکز اصلی فروش بادکنک نیز به چشم می خورد.

 • استرالیا : ۱-۸۰۰-۸۱۴-۶۳۴ or 61 (02)-9905-9333
 • برزیل : ۵۵ (۱۱) ۳۱۰۹-۱۴۰۰
 • اروپا : +۴۴ ۱۲۷۹ ۵۰۱۰۹۰
 • انگلستان : ۰۸۰۰ ۲۸ ۱۲ ۱۵
 • مکزیک : ۰۱-۲۲۲-۲۷۳-۳۷۰۰
 • امریکای لاتین : +۵۲ ۲۲۲-۲۷۳-۳۷۰۰

ادعا و شعار کوالاتکس

هر مناسبت سزاوار بهترین بادکنک ها است، ما بهترینیم و کوالاتکس انتخاب حرفه ای هاست این شعار و ادعای که کوالاتکس بهترین است را در داخل لوگوی کوالاتکس با عبارت The very Best balloons هم مشاهده میکنید

توصیه های کوالاتکس

 • هرگز بادکنک باد نشده را در دست کوکان مخصوصا زیر ۸ سال رها نکنید .
 • هرگز گاز هلیوم را استنشاق نکنید .
 • برای باد کردن بادکنک ها همیشه از پمپ بادکنک استفاده کنید.

خط مشی کوالاتکس

کیفیت از نظر شرکت بادکنک کوالاتکس

 • “کیفیت” – به اسم ماست ، و سنگ بنای چهار ارزش اصلی ماست. هر کاری که انجام می دهیم – از بادکنکهایی که می گیریم تا به رویدادهایی که میزبان آنها هستیم – با کیفیت در ذهن انجام می شود.

نوآوری در روند کاری کوالاتکس

 • از مفهوم تا مشتری ، نوآوری در هر مرحله از روند خلاق Qualatex عبور می کند – زیرا شما مستحق بهترین بادکنک های موجود در بازار هستید.

دانش فنی در مدیریت کوالاتکس

 • دانش برای موفقیت مهم است. به همین دلیل ما فرصتهای تحصیل در طول سال را ارائه می دهیم – بنابراین می توانید تجارت خود را توسعه دهید.

خدمات

 • سنگ بنای ارزشهای اصلی ما ممکن است کیفیت باشد ، اما مشتریان ما همچون اتصالاتی هستند که این مقادیر را به هم متصل میکنند. به همین دلیل تیم خدمات ما به رضایت ۱۰۰٪ شما می پردازد.

محصولات کوالاتکس

شرکت کوالاتکس در بخش محصولات قابل ارائه خود لیست این محصولات را ارائه و هریک را با عکس توضیح داده است :

بادکنک لاتکس – فویلی – حبابی یا شفاف – تجهیزات جانبی مثل پمپ بادکنک – انواع روبان و نخ ها مخصوص بادکنک آرایی – تور بادکنک آرایی – اتصالات زبنه ای بادکنک – انواع نی بادکنک – صفحه پایه فولادی – تلمبه های دستی – رک بادکنک – انواع گیت و درگاه تزریق گاز بادکنک – وزنه مخصوص بادکنک آرایی – چسب های فلوت برای بادکنک آرایی هلیومی –  کمربند مخصوص بادکنک آرایی – روبان های بادکنک رایی

نمایندگی کوالاتکس

در وب سایت کوالاتکس صحبتی از نمایندگی در ایران یا دیگر کشورها به میان نیامده ، بهتر است برای این موضوع کمی تحقیق کنید یا با خود شرکت از طریق ایمیل یا فرم تماس درارتباط باشید.

شرکت بادکنک سازی کوالاتکس در وب سایت خود سوال نوشت است ، “چرا کوالاتکس؟”

و البته خودش نیز در وب سایتش پاسخ داده است. او علت این موضوع را این می داند که بادکنک های او در بازار در مقایسه با دیگر بادکنکها بیشتر است و بادکنک های این شرکت هم برای آموزش و هم برای تزئین هم قابل استفاده است و در جشنها برای مصرف کنندگان سودآور و رویایی هستند. به همین دلیل است که بیشتر متخصصان بادکنک Qualatex را نسبت به هر مارک دیگری انتخاب میکنند.

منبع وب سایت شرکت کوالاتکس

ترجمه : بالون آرا

بادکنک آرایی در تهران