قیمت طاق بادکنک چند است ؟ با توضیح کامل

قیمت طاق بادکنک

قیمت طاق بادکنک آرایی چند تومان است ؟ این سوال را کسانی می پرسند که یا بدنبال خدمات بادکنک آرایی برای طاق بادکنک آرایی هستند و یا این خدمات را انجام داده اند و حالا میخواهند ببینند که پول پرداخت شده آنها مناسب بوده یا نه ؟ باصطلاح امروزی میخواهند بدانند بصرفه بوده یانه و گران و ارزان بودن آن را چک کنند.

۱- متراژ بادکنک

قیمت طاق بادکنکی از چند نکته تاثیر می پذیرد ، اول از متراژ آن ، بعنوان مثال ممکن است یک طاق بادکنکی هشت متر ، یک طاق بادکنکی ۷ متر یا کمتر و بیشتر باشند ، به هر حال معمولا اندازه طاق ها متناسب با محل نصب آنها کم و زیاد می شود. پس نمی شود بگوببم همه طاق بادکنک یک اندازه هستند و قیمت طاق بادکنک باید ثابت باشد. روش متراژ بیشتر برای مدل طاق هایی است که بادکنک های آن یک اندازه باد شوند.

در این شرایط برخی از افراد در خدمات بادکنک آرایی قیمت خود را ضربدر متراژ می کنند

مثال : این قیمت مثال است لطفا قیمت را استعلام کنید

اگر قیمت هر متر بادکنک آرایی ۵ هزار تومان باشد و یک طاق بادکنک آرایی ۱۰ متر باشد در نتیجه

۵۰۰۰۰=۱۰×۵۰۰۰

دقیقا در شکل زیر این ویژگی ها رعایت شده در مدل طاق بادکنکی زیر از بادکنک های یک اندازه در متراژ معین استفاده شده است.

قیمت طاق بادکنک

۲- مدل دار یا ساده ؟

نکته بعدی که روی قیمت طاق بادکنک می تواند تاثیر بگذارد مدل اجرای آن است ، بعضی از مدل ها در لحظه اجرا زمان بیشتری را میگیرد مثلا ممکن است یک طاق بادکنک مدت ۲ ساعت و دیگری مدت ۳ ساعت زمان ببرد ، پس در این حالت باید زمان صرف شده را هم در نظر گرفت. در این حالت فرد بر اساس متراژ و زمان قیمت بادکنک آرایی را محاسبه میکند. در مدل زیر می بینید که طبیعتا زمان اجرای آن با یک طاق ساده کمی متفاوت و بیشتر است. چون در ترکیب آن باید به چیدمان رنگ آبی نفتی ، آبی کمرنگ و سفید و آرایش آن تا نقطه پایانی توجه کرد.

قیمت طاق بادکنک

۳- انواع بادکنک های مورد استفاده در طاق

قیمت طاق بادکنک برای بعضی از مدل ها صرفا متراژ نیست ، چون انواع بادکنک های استفاده شده در آن و همچنین مدل اجرای آن متفاوت است. همچنین اندازه بادکنک های آن فرق دارد. دقیقا در شکل زیر این موضوع به چشم می خورد . بادکنک های ساده به همراه بادکنک ماری به همراه بادکنک های سایز کوچک در کنار هم باعث بوجود آمدن این مدل زیبا شده است که البته وقت زیادی نسبت به مدل های قبلی و ساده می گیرد.

۴- رنگ و مدل خاص برای مراسم خاص

در نوع طاق بادکنک زیر علاوه بر جنس و رنگ از مدل خاصی نیز استفاده شده است . کاملا مشخص است که اجرا کننده آن ، طاق بادکنک را بر اساس مراسم شما طراحی و Design نموده است . طراح دکور بادکنک بر اساس تجربه های خود یک مدل تم را ابتدا روی نقشه باید پیاده کند سپس میزان بادکن مصرفی ر محاسبه کند و با صبر و حوصله در محل نصب اجرا کند.  دقیقا به شکل زیر توجه کنید ، این نوع طاق بادکنک از بقیه مدل ها زیباتر است، زیرا طراحی آن وقت بیشتری برده است، زیرا اجرای آن وقت بیشتری برده است. قیمت طاق بادکنک

برای استعلام قیمت طاق بادکنک آرایی در تهران با ما د رارتبطا باشید ۰۹۳۵۲۱۸۰۰۳۱

در نتیجه :

قیمت طاق بادکنک بر اساس اندازه متراژ ، تعداد بادکنک مصرفی ، مدل اجرای آن با هم متفاوت هستند ، برای اجری بادکنک آرایی ارزان با قیمت مناسب در تهران با ما در ارتباط باشید.

بادکنک آرایی ارزان